Ve druhém kole jsme na svém hřišti přivítali nováčka soutěže, po sloučení čtvrtých a třetích tříd, mužstvo Sokola Želetice. Hosté v prvním kole schytali debakl na domácím hřišti od Žádovic, kdy prohráli poměrem 3:10. Bohužel hned při rozcvičování se jim zranil brankář a bylo nutné zavolat rychlo zdravotnickou pomoc. Díky tomuto zdržení zápas začal o 25 minut později.

Hned od úvodu bylo patrné, že vysoká porážka v úvodním zápase, nebyla náhodná. Hostující obrana byla prostupná jak ementál a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Ten mohl být v síti hned po úvodním hvizdu, ale ni Loboš Tilšer, ani Mirek Glos se sólovou akcí neprosadili. Byl to až Lukáš Farmačka, který zužitkoval pěkná nadýchaný centr Vency Zemana, který vybojoval u pravé postranní skoro ztracený čáry míč. Na druhou branku jsme čekali dlouhých 16 minut. Během té doby jsme šance měli, ale nedokázali jsme je úspěšně zakončit, nebo byly slibně rozvíjející se šance zastaveny pro postavení mimo hru. A tak se zapisovala až dorážka Martina Pazdery po přihrávce Lukáše Farmačky. Na rozdíl třídy zvyšoval po pěkné akci po levé straně Luboš Tilšer, bombou pod břevno. Přihrával David Pivečka.

V této době se zdálo být rozhodnuto a nakonec i bylo, ale kdyby hosté hned po výkopu proměnili dvě velké šance, mohli jsme se o výsledek opět obávat. Ale jednu zastavil výborným zákrokem Honza Benedik, ve druhé šla střela těsně vedle. A tak jsme mohli pokračovat v rozjetém brankostroji. V minutě 36. proměnil Lukáš Farmačka pokutový kop za faul na velmi agilního Mirka Glose. Ten pak nahrával Lukáši i na pátý gól v síti hostů, který opět zaznamenal Lukáš Farmačka, dokonaný hat-trick.

Druhá půle už byla jen otázkou výše skóre. Hráli jsme uvolněně a mnohé akce byly díky laxnosti a mnohdy i odevzdanosti hostů ukázkovými. I oni občas zahrozili, ale obrana byla až na malé drobnosti bezchybná. Takže postupně své gólové účty navýšili Martin Pazdera, asistence David Pivečka 6:0, na rozdíl sedmi branek zvýšil po rohovém kopu Luboše Tilšera opět Lukáš Farmačka, kdy si obránce jeho střelu podél brankové čáry srazil do sítě. Osmou branku přidal Mirek Glos po nádherném sólu přes čtyři pět hráčů včetně gólmana. Asistoval Petr Pozděch.

No a závěr brankových hodů patřil Jirkovi Hýblovi, který během osmi minut zkompletoval další hat-trick zápasu. Na 9:0 zvyšoval po přihrávce Petra Pozděcha, kterého výborně uvolnil ve středu hřiště Luboš Tilšer. Další branku přidal po samostatném průniku a obhození brankáře, asistence Ladislav Zeman. A celkový účet svůj a nakonec i zápasu uzavřel v minutě 77., kdy po přihrávce Aleše Ištoka, nedal brankáři umístěnou střelou šanci.

Posledních 12 minut se dohrávalo už v klidu, bez výrazného vzrušení. Nějaké šance ještě byly, ale jejich proměňování už jsme si nechávali na další zápas. Kdy nás čeká derby v Ježově.